МАГНІТНА
ТРЕКОВА СИСТЕМА
LTX TRACK IN_LINE
МАГНІТНА
ТРЕКОВА СИСТЕМА
LTX TRACK IN_LINE
ВІДЕО ОГЛЯД ШОУРУМУ LTX
ПЕРЕВАГИ МАГНІТНОЇ ТРЕКОВОЇ СИСТЕМИ LTX TRACK IN_LINE
ФОТО ГАЛЕРЕЯ З ШОУРУМУ LTX
ЗАВАНТАЖЕННЯ
Усі необхідні файли
НОВИНИ
БРЕНДУ
Слідкуйте за останніми новинками
бренду, а також дивіться фото-
та відео матеріали з виставок

Трекові світильники LTX

LTX – польська компанія, яка займається виготовленням сучасних та якісних освітлювальних приладів. Бренд відомий увагою до дрібниць, а також створенням продукції згідно сучасних трендів та тенденцій в світі дизайну інтер'єрів. LTX треки виглядають стильно, відрізняються великою кількістю переваг та представлені сьогодні в широкому асортименті.

Переваги трекових світильників від LTX

LTX – порівняно молодий бренд, який зайшов на ринок не так давно. Втім, продуманий дизайн та висока якість усіх елементів освітлювальних приладів зробили трекові світильники від польської компанії популярними далеко за межами країни. усі моделі, які пропонує LTX відрізняються кількома перевагами:

 1. Висока якість основи. Виробник використовує лише міцні та надійні матеріали: скло, метал, надміцні полімери тощо. Це дозволяє також давати гарантію на освітлювальні прилади і впевнено заявляти про їхню довговічність.
 2. Широкий асортимент продукції. Більш того, виробник регулярно поповнює модельний ряд світильників, пропонує більш оригінальні формати приладів.
 3. Над кожним світильником працюють досвідчені дизайнери. Це дозволяє експериментувати з формами та стилем, створюючи освітлювальні прилади, здатні стати акцентом будь-якого інтер'єру.
 4. Універсальність. Світильники від LTX можна монтувати як в житлові будинки або квартири, так і на інші типи об'єктів: офіси, магазини, лікарні, ресторани, готелі тощо.
 5. Оптимальне співвідношення ціна/якість. LTX не належить до бюджетного бренду. Втім, вартість товарів легко пояснюється їхніми характеристиками та терміном експлуатації.

Що пропонує бренд LTX

LTX (ЛТХ) треки – це великий вибір світильників, які відрізняються між собою:

 • кольором основи;
 • кількістю ламп на одному треку;
 • технічними характеристиками.
За дизайном більшість моделей лаконічні та мінімалістичні. Це робить трекову систему освітлення універсальною – бренд пропонує прилади, які можна встановлювати під будь-який стиль інтер'єру:

 • лофт;
 • прованс;
 • хайтек;
 • модерн;
 • мінімалізм;
 • скандинавський стиль;
 • класичний стиль тощо.
За кольором плафону це можуть бути білі, чорні, золоті, срібні моделі.

Як обрати світильники LTX In_Line

Перш ніж купити трековий світильник від польського бренду LTX, варто ретельно ознайомитись із продукцією, представленою на нашому сайті. В каталозі ви знайдете великий вибір товарів за доступними цінами. Моделі освітлювальних приладів відрізняються між собою за технічними характеристиками, дизайном, цінами тощо.

Як не схибити та обрати стильний та довговічний світильник від LTX? Звертайте увагу на кілька важливих аспектів:

 1. Ціна освітлювальних приладів. Бренд LTX відрізняється доволі вигідною вартість освітлювальних приладів. Це недорогі, проте якісні та красиві світильники, що легко впишуться в інтер'єр вашої оселі. Якщо бажаєте зекономити, обирайте товарі зі знижками від нашого магазину.
 2. Замовити трекові світильники від LTX можна просто зараз на нашому сайті. польський бренд за роки своєї роботи встиг завоювати довіру покупців з усього світу.
 3. Ми пропонуємо надійні та трендові освітлювальні прилади, надаємо гарантію на всю продукцію та допомагаємо із вибором світильників.
 4. Доставка здійснюється в будь-який регіон України.
Трекові світильники LTX можуть стати як основним, так і додатковим джерелом світла, зробивши оселю більш комфортною та красивою.