МАГНІТНІ ТРЕКИ

Довічна гарантія на неодимові магніти
Керування за допомогою смартфона
Безкоштовний розрахунок освітленості

ПРО МАГНІТНІ ТРЕКИ

Основою системи є магнітні треки різного виду монтажу та світильники, що керуються
ВБУДОВУВАНИЙ ТРЕК
ДЛЯ ГІПСОКАРТОНУ
Вбудований магнітний трек розроблений спеціально для монтажу в гіпсокартон, тому для його встановлення не потрібне додаткове обладнання та кріплення.

Мала монтажна глибина (78 мм з урахуванням гіпсокартону) дозволяє використовувати систему, не втрачаючи корисну висоту/площу приміщення.
Перейти
ВБУДОВУВАНИЙ ТРЕК
ДЛЯ НАТЯЖНОЇ СТЕЛІ
Трек для натяжної стелі має замок для гарпунної системи, що забезпечує швидкий монтаж самого треку та полотна. Декоративна вставка монтується вздовж усього треку з кожного боку, закриваючи гарпунну систему. При цьому стелю можна демонтувати і монтувати скільки завгодно.
Перейти
НАКЛАДНИЙ/ПІДВІСНИЙ ТРЕК
Магнітний трек 35/S використовується для накладного та підвісного монтажу, з відповідним комплектом монтажу. Універсальне рішення, підходить як для ПВХ, так і для гіпсокартону.
Перейти
ДИМОВАНІ СВІТИЛЬНИКИ
Ви можете з максимальною легкістю керувати освітленням у вашому просторі. Розподіляти світильники по групах або керувати ними одночасно — вмикати, вимикати, димувати — створіть свій власний сценарій!
ПЕРЕЙТИ

МАГНІТНІ ТРЕКИ МАЮТЬ ТАКІ ПЕРЕВАГИ:

ВАРІАТИВНІСТЬ СВІТИЛЬНИКІВ
Існує можливість підбору світильників згідно з дизайном проекту, або бюджету.

Також лінійні світильники можна комбінувати зі спотами спрямованого світла.
КЕРУВАННЯ СВІТЛОМ
Використовуйте три режими керування:
 • за допомогою пульта
 • за допомогою смартфона
 • за допомогою системи Розумний будинок

Це не просто включення та вимкнення, це системний підхід до управління світлом.
магнітні трекові системи
ГАРАНТІЯ
 • Світлодіоди
  Всі світильники укомплектовані світлодіодами OSRAM і CREE, з гарантованим терміном служби 50 000 годин (5,7 років безперервного світіння) і мають індекс кольору CRI 90, що забезпечує натуральність кольорів вашого інтер'єру.
 • Термін гарантії
  Гарантія на всі компоненти системи та світильники — 3 роки.
  Довічна гарантія на неодимові магніти від розмагнічування!
ПРОФЕСІОНАЛАМ
Усі необхідні файли

ОБРАТИ МАГНІТНІ ТРЕКИ

ПРО МАГНІТНІ ТРЕКИ

Магнітні трекові системи освітлення

Трекові системи освітлення – це досить популярний варіант встановлення світильників, який має попит серед великої кількості людей. Спершу подібні конструкції використовувалися в магазинах та галереях, але наразі їх можна побачити і в звичайних квартирах та приватних будинках. Найчастіше трекові системи використовуються у вітальні або на кухні, але можуть бути передбачені й інші варіанти.

Виробники постійно намагаються покращити свою продукцію. Тому на ринку час від часу з'являються нові інноваційні рішення, які пропонують новий рівень комфорту. До таких продуктів і варто віднести магнітні треки.

Особливості конструкції трекових систем освітлення

Конструкція таких систем не відрізняється чимось неймовірним. Основною частиною є металева стрічка в алюмінієвому корпусі, яка використовується для фіксації пересувного світильника. Інших механічних систем фіксації немає.

В алюмінієвому корпусі також знаходяться дроти, із допомогою яких світильники підключаються до електромережі житла.

Отже, трекова система освітлення з магнітом має в конструкції такі основні елементи:

• трек з магнітною серцевиною;
• світильники;
• заглушки для алюмінієвого треку (бо вони відрізаються залежно від необхідної довжини
• елементи кріплення, які дозволяють підключити шину до лампи.

Магнітні трекові системи дозволяють користувачу з легкістю керувати параметрами освітлення в кімнаті. Ви можете варіювати кількість освітлюваних приладів на одному треку, а також обирати саме ті моделі світильників, які будуть підходити вам за специфікаціями.

Види трекових систем освітлення

Всього можна виділити 3 основні варіанти трекової системи освітлення:
• вбудована система для гіпсокартону;
• вбудована система для натяжної стелі;
• підвісний (накладний) трек.

Для гіпсокартону передбачається своя магнітна трекова система, яка встановлюється на глибину 55 мм. Вона не потребує якихось додаткових елементів кріплення, що значно полегшує та пришвидшує її монтаж.

Для натяжної стелі використовується спеціальний замок гарпунного типу. Він також дозволяє швидко встановити всю систему вздовж всього полотна. До того ж з боків встановлюється спеціальна декоративна вставка, яка прикриває замок, та робить систему візуально красивішою. Така трекова система може бути встановлена в будь-якому місці стелі, що дозволяє досягнути бажаного результату в плані освітлення приміщення.

Накладний трек – це універсальний варіант, який може використовуватися як для накладної, так і для підвісної стелі. Можна використовувати як для ПВХ, так і для гіпсокартону.

Переваги трекових систем освітлення

Якщо ви розглядаєте можливість придбати магнітні трекові системи освітлення, варто також ознайомитися з основними її перевагами:

1. Можливість встановлення світильників різної форми та конфігурації згідно з узгодженим дизайнерським проєктом.
2. Лінійні світильники знаходяться в межах треку та не привертають додаткову увагу до себе. Водночас це красивий та сучасний елемент інтер'єру, який не зіпсує дизайн приміщення при правильному використанні.
3. Різні способи керування світлом. У вас є можливість рухати світильники, а також варіювати силу світла через смартфон, спеціальний дистанційний пульт або систему Smart House.

Якщо вас зацікавила магнітна система, компанія Interioright пропонує купити оптимальний варіант для вас. Остаточна ціна трекової системи залежатиме від обраного виду конструкції, а також характеристик світильників, які будуть встановлюватися.