/

MRIYA PLUS®

Електрокарниз вбудований

/

ДОСТУПНІ КОЛЬОРИ

Карнизи доступні в білому та чорному кольорах, RAL 9003 та 9005 відповідно. Фарба є порошковою, що робить поверхню виробів оксамитовою та стійкою до пошкоджень.

РОЗДІЛЕННЯ ЕТАПІВ МОНТАЖУ

Скористайтеся можливістю зберегти час, розділивши монтаж на два етапи: встановлення прихованої ніші під час гіпсокартонних робіт, та встановлення електрокарнизу наступним етапом.

ВИТРИМУЄ МАКСИМАЛЬНІ НАВАНТАЖЕННЯ

Посилена конструкція, з ребрами жорсткості гарантовано витримає найважчі штори, у найвищих приміщеннях, і подарує вам впевненість у максимально комфортній взаємодії.

НАДПОТУЖНІ ТА НАДТИХІ ДВИГУНИ

Преміальні європейські двигуни відомого французького бренду відомі своєю потужністю, унікальністю функцій, та тишею роботи. Переконайтеся в цьому самостійно.

Прихований безшумний та потужний автоматизований карниз для гіпсокартону

Оберіть власну конфігурацію найдосконалішого електрокарнизу прихованого монтажу. Керуйте мрією вже зараз.
КОМПОНЕНТИ
НІША, КАРНИЗ ТА ДОДАТКОВІ ЕЛЕМЕНТИ
МАТЕРІАЛИ
НАПОВНЕННЯ
АЛЮМІНІЙ, ПЛАСТИК
ВИСОКОПРОЧНИЙ РЕМІНЬ, БЕЗШУМНІ БІГУНКИ
МОНТАЖ
ТИПИ КЕРУВАННЯ
ПРИХОВАНИЙ
РАДІОКЕРУВАННЯ/ ПО ФАЗІ / СУХИЙ КОНТАКТ
Електрокарниз чорний MRIYA PLUS — продумана сучасна система, яка ідеально підходить для встановлення під гіпсокартон. Конструкція легко впишеться у будь-який дизайн приміщень завдяки лаконічному класичному вигляду. Принцип монтажу дозволяє під час встановлення електрокарнизу залишити його майже невидимим. Такі системи гармонійно доповнюють інтер'єр будинку або квартири. А наявність електроприводу дозволяє легко керувати шторами, відкриваючи чи закриваючи їх.

Вбудований прихований карниз MRIYA PLUS — ідеальне рішення для вашого дому

Сучасні технології поширилися сьогодні на будь-які побутові сфери. Виробники намагаються максимально спростити та удосконалити уже наявну продукцію для підключення її у тому числі до системи смарт-будинку. Одним з найкращих рішень такого типу є чорний електрокарниз прихованого монтажу від MRIYA PLUS.

Механізм його роботи абсолютно автоматизовано, і ви можете відкривати або закривати вікно шторами, використовуючи пульт дистанційного керування. Карниз буквально вбудовується під гіпсокартон, залишаючись майже невидимим. І тим самим дозволяє створити ефект розміщення штори від стелі і до підлоги.

Керується система за допомогою електроприводу. Він відрізняється максимально тихою роботою, може впоратися не лише із легкими занавісками, але й з важкими щільними шторами.

Особливості та переваги вбудованого прихованого карнизу MRIYA PLUS

Встановлення та обслуговування системи електрокарниз MRIYA PLUS чорний відрізняється цілим рядом переваг:

  1. Простий монтаж. Встановлення вбудованої системи Mriya Plus здійснюється на момент закріплення гіпсокартону. Монтаж краще узгодити зі спеціалістами нашої компанії та запроектувати заздалегідь.
  2. Можливість підключення до розумного будинку. Приєднавши систему до програми смарт будинку, ви зможете автоматично налаштувати керування шторами. І вони самі будуть засуватися чи відсуватись, наприклад в залежності від яскравості освітлення за вікном.
  3. Забезпечуємо титанову гарантію 5 років на виріб. Завдяки використанню європейських комплектуючих та власного виробництва профільних систем досягаємо максимальної якості виробів. Кожна партія виробів перевіряється на якість фарбування, долає ділянку з нанесенням гальванічним способом шару анодування 21 мкм потім фарбується в заводських умовах порошковою фарбою та отримує оксамитовий чорний та білий колір (спеціальне зносостійке покриття) Після виробництва кожний виріб збираємо на виробництві під будь які проектні розміри за потребою, розробляємо креслення з урахуванням навантажень. Перед відправкою зазначаємо за номерами кожну частину замовлення та у разі потреби готуємо зрозумілі інструкції.
  4. Зручне керування електрокарнизом за допомогою розумного будинку, дистанційного пульта, радіо кнопки або додатку, що встановлюється на смартфон.
  5. Буває білого та чорного кольору.

Замовити чорний електрокарниз MRIYA PLUS на сайті InteriorLight

Купити вбудований електрокарниз для гіпсокартону ви можете просто зараз на нашому сайті. Ми пропонуємо виключно оригінальну сертифіковану продукцію власного виробництва, надаємо гарантію 5 років. Також всі елементи знаходяться у вільному доступі та дозволяють легко обслуговувати будь-яку частину системи. Використовуючи вбудований профіль можна робити карнизи поруч з кутовими панорамними вікнами.

Наша система дозволяє приховати зайві елементи кріплення за рівень гіпсокартону. І тим самим зробити правильні акценти на геометрію ніш та тканину. Також наш профіль зберігає висоту стель — висота профільних систем складає лише 38 мм. Серія електрокарнизів Mriya plus може бути використана разом з механічною серією Mriya Luxe (таким чином можна зробити важку штору з електрокеруванням, а тюль — з механічним керуванням).

Такий карниз гармонійно впишеться у будь-який інтер'єр і у разі правильного вибору та встановлення зможе прослужити якомога довше, зберігши усі свої характеристики та переваги.

З усіма питаннями ви завжди можете звернутися по допомогу до наших консультантів. Ми розкажемо про особливості використання електрокарнизів, допоможемо оформити замовлення та доставку. На сайті представлено широкий асортимент продукції з оптимальним співвідношенням ціна-якість. Електрокарниз вбудований для гіпсокартону — це поєднання лаконічного сучасного дизайну, практичності та комфорту.