МАГНІТНА ТРЕКОВА СИСТЕМА INFINITY ДЛЯ НАТЯЖНОЇ СТЕЛІ

Магнітні трекові системи

Магнітні трекові системи сьогодні користуються неабиякою популярністю. Якщо раніше їх часто встановлювали в комерційних приміщеннях (наприклад, в офісах), тепер дизайнери доповнюють ними і житлові кімнати в будинках та квартирах.

Такі системи дозволяють продумати направлене світло. Вони використовуються як основне освітлення або ж для зонування простору, акцентування на окремій стіні/поверхні тощо.

Що таке магнітні трекові системи?

Сучасні магнітні трекові системи складаються з кількох функціональних елементів:

1. Безпосередньо трек, який вважається несучою основною частиною.
2. Світильники. Встановлюються на рівномірний відстані один від одного. Кількість світильників залежить від довжини треку. Вони виготовляються у вигляді прожекторів і дозволяють скеровувати світло в різних напрямках.
3. Блок живлення. Може мати різні показники потужності та напруги.
4. Елементи кріплення. Монтаж трекових світильників здійснюється на штанги, трубки або кронштейни.
Серед основних переваг, якими відрізняються трекові світильники для натяжної стелі:

1. Універсальність. Такі системи освітлення можна встановлювати в усіх кімнатах будинку або квартири. Вони пасують до більшості стилів інтер'єру: від мінімалізму до лофт чи хай-тек. Треки монтують в коридорах, вітальні, на кухні, в спальні тощо.
2. Тривалий термін експлуатації. Якщо правильно підібрати та встановити систему, вона може прослужити багато років.
3. Великий вибір моделей. Незважаючи на те, що трекові світильники виглядають лаконічно та мінімалістично, вони все ж відрізняються між собою за дизайном та кольором. Ви також можете варіювати кількість світильників на треку,характеристики світлового потоку, температуру світіння тощо.
4. Можливість встановлення на різних типах поверхонь. Це оптимальне освітлення для натяжної стелі, гіпсокартону, пофарбованої стелі тощо.
5. Міцність та надійність. Магнітні треки та усі їхні складові виготовляються з міцних надійних матеріалів, здатних витримувати механічні ушкодження та зберігати цілісність якомога довше.
Як обрати та де замовити трекові світильники?

Перш ніж придбати трекові системи освітлення, потрібно вивчити усі характеристики системи. Важливо, аби вона забезпечувала комфортне освітлення і прослужила якомога довше. Звертайте увагу на такі критерії:

1. Потужність. Вона буде залежати в першу чергу від площі приміщення. Чим більшакімната, тим більшої потужності потрібне освітлення.
2. Матеріал, з якого виготовляється трекова система освітлення. Він має бути надійним та міцним, а також простим у догляді. Оптимальне рішення – легована сталь чи алюміній. Якщо встановлювати трековий світильник на кухню або у ванну,звертайте увагу на моделі з підвищеною вологостійкістю.
3. Колір освітлення. Тут все залежить від вашого особистого комфорту. На кухнях часто встановлюють трекові світильники з холодним світлом, як і в коридорі. У вітальні та спальні – більш тепле освітлення.
Замовити магнітні трекові системи освітлення ви можете просто зараз на сайті нашого інтернет-магазину. В каталозі представлено великий вибір від перевіреного виробника. Збудь-якими питаннями звертайтесь до наших фахівців. Ми проводимо консультації та допомагаємо з вибором освітлення для натяжної стелі: підбираємо усі складові та проводимо розрахунок кошторису.

Правильно підібраний магнітний трековий світильник гармонійно вписуватиметься в інтер'єр та забезпечить якісне освітлення приміщення.

Made on
Tilda