МАГНІТНА ТРЕКОВА СИСТЕМА INFINITY ДЛЯ НАТЯЖНОЇ СТЕЛІ

Магнітні трекові системи

Магнітні трекові системи сьогодні користуються неабиякою популярністю. Якщо раніше їх часто встановлювали в комерційних приміщеннях (наприклад, в офісах), тепер дизайнери доповнюють ними і житлові кімнати в будинках та квартирах.

Такі системи дозволяють продумати направлене світло. Вони використовуються як основне освітлення або ж для зонування простору, акцентування на окремій стіні/поверхні тощо.

Що таке магнітні трекові системи?

Сучасні магнітні трекові системи складаються з кількох функціональних елементів:

1. Безпосередньо трек, який вважається несучою основною частиною.
2. Освітлення. Встановлюються на рівномірний відстані один від одного. Кількість елементів освітлення залежить від довжини треку. Вони виготовляються у вигляді прожекторів і дозволяють скеровувати світло в різних напрямках.
3. Блок живлення. Може мати різні показники потужності та напруги.
4. Елементи кріплення. Монтаж магнітних треків здійснюється на штанги, трубки або кронштейни.
Серед основних переваг, якими відрізняються трекові для натяжної стелі:

1. Універсальність. Такі системи освітлення можна встановлювати в усіх кімнатах будинку або квартири. Вони пасують до більшості стилів інтер'єру: від мінімалізму до лофт чи хай-тек. Треки монтують в коридорах, вітальні, на кухні, в спальні тощо.
2. Тривалий термін експлуатації. Якщо правильно підібрати та встановити систему, вона може прослужити багато років.
3. Великий вибір моделей. Незважаючи на те, що трекові системи виглядають лаконічно та мінімалістично, вони все ж відрізняються між собою за дизайном та кольором. Ви також можете варіювати кількість елементів освітлення на треку, характеристики світлового потоку, температуру світіння тощо.
4. Можливість встановлення на різних типах поверхонь. Це оптимальне освітлення для натяжної стелі, гіпсокартону, пофарбованої стелі тощо.
5. Міцність та надійність. Магнітні треки та усі їхні складові виготовляються з міцних надійних матеріалів, здатних витримувати механічні ушкодження та зберігати цілісність якомога довше.

Як обрати та де замовити трекові системи освітлення?

Перш ніж придбати трекові системи освітлення, потрібно вивчити усі характеристики системи. Важливо, аби вона забезпечувала комфортне освітлення і прослужила якомога довше. Звертайте увагу на такі критерії:

1. Потужність. Вона буде залежати в першу чергу від площі приміщення. Чим більша кімната, тим більшої потужності потрібне освітлення.
2. Матеріал, з якого виготовляється трекова система освітлення. Він має бути надійним та міцним, а також простим у догляді. Оптимальне рішення – легована сталь чи алюміній. Якщо встановлювати трекову магнітну систему на кухню або у ванну, звертайте увагу на моделі з підвищеною вологостійкістю.
3. Колір освітлення. Тут все залежить від вашого особистого комфорту. На кухнях часто встановлюють трекове освітлення з холодним світлом, як і в коридорі. У вітальні та спальні – тепліше.
Замовити магнітні трекові системи освітлення ви можете просто зараз на сайті нашого інтернет-магазину. В каталозі представлено великий вибір від перевіреного виробника. З будь-якими питаннями звертайтесь до наших фахівців. Ми проводимо консультації та допомагаємо з вибором освітлення для натяжної стелі: підбираємо усі складові та проводимо розрахунок кошторису.

Правильно підібраний магнітний трекове освітлення гармонійно вписуватиметься в інтер'єр та забезпечить якісне освітлення приміщення.