Нова ера

Vibia Plusminus

освітлення
освітлення
Vibia Plusminus
Нова ера
Plusminus — це універсальна система освітлення, яка виводить концепцію рейкових світильників на новий рівень. Струмопровідна текстильна стрічка в її основі дозволяє вільно розміщувати світильники та створювати унікальні світлові рішення на місці.
Plusminus заснований на текстильній смужці, яка проводить електрику, і різноманітних лампах, які можна розташувати в будь-якому місці на смузі, а потім переставити за бажанням. — Stylepark
Кожен ремінь, який можна розрізати за потреби, вміщує кілька світильників і працює за допомогою простої технології підключення для неперевершеної простоти встановлення. Ремінь забезпечує регулювання натягу від тугого до розслабленого, а також функцію «клацніть і з'єднайте», застібаючись у пряжку, прикріплену до кожного світильника.
Тканинний ремінь забезпечує нескінченну гнучкість використання, проводячи світло через різні стелі, форми та кути.
Елегантний і обтічний пояс дозволяє уникнути безладу кабелів і складного монтажу, який може вимагати відкритих стін. — Wallpaper
Обирайте будь-який з п'яти видів світильників.
Завантажуйте безкоштовно 3D моделі Vibia Plusminus та додавайте їх у свої проекти.
Створіть свій власний Plusminus з нуля або з попередньо налаштованого макета та адаптуйте його до потреб вашого проекту, а ми допоможемо.