ТРЕКОВІ СВІТИЛЬНИКИ

ДОПОМОГА З КОМПЛЕКТАЦІЄЮ
Залишайте ваші контакти, ми з вами зв'яжемося та підберемо комплектацію відповідно до дизайн-проекта.

Трекові світильники

Правильно облаштоване освітлення житлового чи комерційного приміщення не лише доповнює загальний інтер'єр. Воно також робить кімнати безпечнішими та комфортнішими. Сьогодні виробники пропонують велику кількість освітлювальних приладів на будь-який смак і гаманець. Одним із найбільш універсальних варіантів, доречних як в житловому будинку чи квартирі, так і в магазині/ресторані/офісі, є магнітні трекові світильники.

Вони складаються з кількох елементів – безпосередньо треку, який виконує роль каркасу, та світильників. Які послідовно закріплюються на основі. На одному треку можна розташувати різну кількість плафонів. Найпоширеніший варіант – моделі на 3-5 світильників.

Особливості та переваги трекових світильників

Магнітні світильники активно використовуються при облаштування будь-яких типів приміщень. В першу чергу – завдяки великій кількості переваг:

  1. Універсальність та лаконічний вигляд. Таке освітлення можна вписати в будь-який інтер'єр – від мінімалізму до лофта чи хай-тек. Головне – обрати потрібний саме вам дизайн. Їх встановлюють в будь-які кімнати: спальню, вітальню, на кухню тощо.
  2. Трекінгові світильники можуть обертатись в різні боки. Тобто ви самостійно можете скеровувати освітлення, створюючи красиві тіні, виділяючи акценти тощо.
  3. Економія простору. Трекерні світильники не займають багато місця на стелі, на відміну від класичних люстр. Вони компактні навіть якщо містять на одному треку багато ламп.
  4. Простота встановлення. Головне – правильно та надійно закріпити каркас. Підключити освітлення можна самостійно, для цього не потрібно багато часу та досвід.

Як обрати трекові світильники

Перш ніж купити трекове освітлення, важливо ознайомитись із асортиментом, який пропонують сучасні виробники. Тим паче, що такі світильники представлені дійсно в широкому асортименті – на нашому сайті ви знайдете десятки різних моделей, які відрізняються між собою за своїм зовнішнім виглядом, технічними характеристиками тощо.

Як не помилитись, облаштовуючи освітлення кімнати? Обираючи трекові світильники, звертайте увагу на такі критерії:

  1. Зовнішній вигляд. Трекові світильники магнітні можуть бути виконаними у різному дизайні. Обирайте колір та стиль, виходячи з інтер'єру кімнати. Освітлювальний прилад має пасувати оформленню помешкання – доповнювати його або ж навпаки – ставати яскравим акцентом.
  2. Ціна. Не обов'язково купувати дороге освітлення. Втім, і сильно економити на світильниках не варто. Ми пропонуємо якісну продукцію в середньому ціновому сегменті та гарантуємо якість та довговічність освітлювальних приладів.
  3. Технічні характеристики. Уважно ознайомтесь із описом товару від виробника. Важливим є як матеріал основи світильників (він має бути міцним та простим у догляді), але й тип цоколя, ступінь захисту IP тощо. У разі необхідності – проконсультуйтесь зі спеціалістами, які розкажуть про особливості та переваги обраної моделі.
Замовити магнітний трековий світильник ви можете просто зараз на сайті нашого інтернет-магазину. В каталозі представлено велику кількість моделей освітлювальних приладів під будь-який інтер'єр. Обирайте якісну продукцію, аби отримати не лише красиві, але й довговічні світильники, що відповідають заявленому опису. Правильно продумана система освітлення зробить помешкання комфортнішим, підкреслить усі переваги інтер'єру та стане його родзинкою.