Левітуюча стеля з LED-підсвіткою

Стеля з LED-підсвіткою
Паряща стеля – це натяжний варіант стелі, який передбачає певний вільний простір між стіною та стелею. Таким чином здається, що вона знаходиться в невагомості. Візуальний ефект посилюється завдяки спеціальним світловим приладам, за допомогою яких можна створювати чудові дизайнерські композиції. Вони можуть стати окрасою для вашого житла.

Що таке левітуюча стеля

Отже, левітуюча стеля – це різновид натяжної конструкції з підсвіткою по периметру. Загалом створюється ніша шириною приблизно в 19 мм з ідеально рівною формою.

Дизайн левітуючих стель можна широко варіювати залежно від ваших потреб. До того ж користувача є вибір, який варіант освітлення придбати: з білою чи кольоровою стрічкою. Якщо вибрати другий варіант, то комплект передбачає наявність спеціального дистанційного пульта керування, завдяки якому можна буде керувати кольором освітлення для створення певної атмосфери. Звісно вартість таких стрічок буде сильно відрізнятися. До того ж ціна залежить від їх довжини, оскільки на кожні 10 метрів стрічки потрібно встановлювати додатковий блок живлення.

Переваги стелі з LED-стрічками

Підвісна стеля з LED-підсвіткою – це неймовірно красивий варіант оздоблення житла. Тому недивно, що він відрізняється досить високою ціною та має попит серед поціновувачів красивих інтер'єрів. Якщо говорити про переваги таких стель, то тут варто відзначити:

  1. Швидке встановлення. Монтаж можна виконати за один день, якщо говорити про левітуючу натяжну стелю. Також доступні гіпсокартонні стелі з підсвіткою подібного типу. Але в такому випадку роботи відбуваються протягом кількох днів, що все одно є досить швидким варіантом.
  2. Кольорові варіації. Можна вибирати різні варіанти стрічки – білі, червоні, сині, зелені. До того ж є багатокольорові моделі, якими потрібно керувати дистанційним пультом.
  3. Глянець або мат. Левітуюча стеля може бути глянцевою або матовою, що можна використовувати для досягнення зовсім різних ефектів у дизайні інтер'єра.
  4. Фотодрук. Цей варіант оздоблення можна любити або ненавидіти. Однак в будь-якому разі дуже корисно мати додатковий вибір. До того ж підсвітка може підкреслювати окремі елементи зображення для додаткового ефекту
Відсутність елементів освітлення в полі зору. Люди в приміщення зможуть бачити світло, але його джерело буде приховано від очей.

Як підготувати житло до встановлення такої стелі

Щоб зробити левітуючі натяжні стелі у власній квартирі або приватному будинку варто врахувати:

  • кількість блоків живлення з постійною напругою (12 або 24 В);
  • кількість світлодіодів на один метр стрічки, зазвичай цей показник складає 120 діодів, однак залежно від характеристик кімнати та бажаного кінцевого результату можна використовувати стрічки на 60 або 30 діодів;
  • потужність – напряму залежить від попереднього показника, чим більше діодів, тим більше потужність світлової стрічки
  • кольорова температура – може бути холодною (6500 К), нейтральною (4500 К) або теплою (2700 К).

Підготовка кімнати під встановлення левітуючих стель не виглядає складним завданням. Перш за все потрібно подбати про облицювання стін. Вони мають бути вже пофарбованими або обклеєними шпалерами. Далі майстри вже самостійно займаються встановленням профілів, полотна, світильників та блоків живлення.

Звісно можна самостійно все купити та спробувати самостійно, але без відповідних навичок та досвіду зробити це дуже важко.
29 БЕРЕЗНЯ / 2023
#стелі