ПРОФІЛЬ SLOTT CANYON

Головна особливість цього рішення — демпферна система кріплення, яка забезпечує безщілинне примикання. Підходить як для ПВХ, так і тканини. Додатковими елементами рішення є торцеві заглушки та система стикування у чотирьох точках (для кутового та прямого з'єднання).
ОПИС
Важливою складовою та цікавим рішенням профілю SLOTT CANYON є жорсткий полікарбонатний розсіювач, який може бути втоплений у профіль або розташований біля краю. Це рішення дозволяє зробити видиму частину конструкції більш об'ємною, цікавою, а також сховати стики в кутах полікарбонатного розсіювача. Ширина світлової лінії CANYON відповідає магнітній трек-системі SLOTT for TECHNOLIGHT.

Профіль виконаний у двох кольорах: чорний та білий, щоб урізноманітнити колірну гаму видимої частини. Розсіювач виконаний у білому кольорі. Світлові лінії SLOTT CANYON призначені для встановлення як основне джерело світла, тому важливо розташувати їх так, щоб освітлення поширювалося рівномірно на всю площу приміщення. Дані системи вибудовують дизайнерські рішення в єдиній стилістиці, успішно поєднуючи магнітний трек та світлову лінію.

Істотна деталь, яку було втілено при розробці даного продукту, — оснащення профілю радіатором, що відводить тепло від світлодіодної стрічки.

ВІДЕО ОГЛЯД ПРОДУКТА

ТОВАРИ
Профіль SLOTT CANYON
Кількість на складі — 0
ПРОФЕСІОНАЛАМ
Усі необхідні файли